Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përkrahje e bizneseve, garantim i sovranitetit dhe reforma në drejtësi – Premtimet e kandidatëve për kryeministër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përkrahje e bizneseve, garantim i sovranitetit dhe reforma në drejtësi – Premtimet e kandidatëve për kryeministër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përkrahje e bizneseve, garantim i sovranitetit dhe reforma në drejtësi – Premtimet e kandidatëve për kryeministër

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fushata të shumta, takime me familjarë të të burgosurve, premtime për punësime, reforma në drejtësi e largimin e bandave nga pushteti, kanë qenë vetëm disa nga premtimet e kandidatëve për kryeministër të Kosovës gjatë ditës së djeshme.

Kategoritë


0 komente