Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Pretendimet për HIV, maltretimet e dhuna brenda Burgut të Lipjanit" - rrëfehen dy ish të burgosura
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Pretendimet për HIV, maltretimet e dhuna brenda Burgut të Lipjanit" - rrëfehen dy ish të burgosura

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Pretendimet për HIV, maltretimet e dhuna brenda Burgut të Lipjanit" - rrëfehen dy ish të burgosura

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 3,128 shikime
 • 3,128 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

© Insjaderi

Kategoritë


0 komente