Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Profili i Kurtit | Një idealist që u transformua në makiavelsit për të fituar pushtetin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profili i Kurtit | Një idealist që u transformua në makiavelsit për të fituar pushtetin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profili i Kurtit | Një idealist që u transformua në makiavelsit për të fituar pushtetin

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,639 shikime
 • 1,639 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prej më intrigueseve në historinë e politikës së pasluftës është ajo e Albin Kurtit dhe Vetëvendosjës së tij. Një histori e ndarë në dy faza: Në dhjetëvjetëshin e parë që gjithçka bazohej në aktivisitët e idealit dhe në dekadën e dytë të operimit me kurs të ndryshuar: Marrjen e pushtetit me çdo kusht, duke ofruar afër vetës edhe njerëz të dyshimtë e të korruptuar që e mundësojnë këtë qëllim.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente