Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Punimi i djepit tradicional drejt zanatit në zhdukje
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Punimi i djepit tradicional drejt zanatit në zhdukje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Punimi i djepit tradicional drejt zanatit në zhdukje

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 309 shikime
 • 309 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Si punohet një djep tradicional dhe a po zhduket ky zanat?
-Nga cili vend po ka interesim më shumë  për blerjen e djepave?
-Nga cili vend u trashëguan punimet e djepit.
Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni storjen e plotë.
 

Kategoritë


0 komente