Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrahje masive mes nxënësve në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrahje masive mes nxënësve në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrahje masive mes nxënësve në Prishtinë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 31,433 shikime
 • 31,433 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Para disa ditëve afër shkollës “Sami Frashëri” në Prishtinë. Në rrahje janë përfshirë një numri i madh i nxënësve, shkruan Insajderi

Kategoritë


1 koment