Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrahje në hyrje të Vushtrrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrahje në hyrje të Vushtrrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrahje në hyrje të Vushtrrisë

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 24,975 shikime
 • 24,975 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një grumbull personash janë parë në hyrje Vushtrrisë teksa janë përplasur verbalisht.

Kategoritë


0 komente