Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i fermerës që kujdeset për lopët për një qumësht sa më cilësor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i fermerës që kujdeset për lopët për një qumësht sa më cilësor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i fermerës që kujdeset për lopët për një qumësht sa më cilësor

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 360 shikime
 • 360 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një fermere nga fshati Serbobran i komunës së Istogut sjell rrëfimin se si kujdesët për bagëtitë e saj dhe punën që bën ajo që tashmë i është kthyer në një bizes. Zize Muja, me punë e përkushtim është bërë modeli i gruas që nuk dorëzohet por arrinë të drejtoj këtë biznes. “Të gjitha gratë që kanë mundësinë ta kenë një fermë, ta punojnë atë, është një punë fitimprurërse”, thotë zonja Muja.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak