Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si i shpëtoi syfyri Familjen Jashari, nga sulmet e forcave serbe?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si i shpëtoi syfyri Familjen Jashari, nga sulmet e forcave serbe?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si i shpëtoi syfyri Familjen Jashari, nga sulmet e forcave serbe?

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 893 shikime
 • 893 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si i shpëtoi syfyri Familjen Jashari, nga sulmet e forcave serbe?

Kush ishin dy gratë e familjes që u plagosën teksa e bënin gati syfyrin?

Shikoni rrëfimin ekskluziv

Kategoritë


0 komente