Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si u bë që Tito i dhuroi orën prej ari shërbyesës së tij, në Grand?
Si u bë që Tito i dhuroi orën prej ari shërbyesës së tij, në Grand?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si u bë që Tito i dhuroi orën prej ari shërbyesës së tij, në Grand?

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 13,919 shikime
 • 13,919 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimi Sanije Berishës e cila i shërbeu Titos gjatë qëndrimit në Hotel Grand.

 

-Si e pranoj ajo dhuratën prej ari nga Tito?

-Cili ishte detaji që nuk e pëlqente Tito?

-Çfarë shërbimi i detajuar iu bë Titos në atë kohë nga stafi i Berishës?

-Cila ishte arsyeja që iu gjakosën këmbët gjatë shërbimit?

Për këto dhe shumë detaje tjera, ndiqeni intervistën e plotë

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente


0/500