Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Skandali i afro 300 mijë eurosh, shteti mashtron 44 mijë nxënës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skandali i afro 300 mijë eurosh, shteti mashtron 44 mijë nxënës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skandali i afro 300 mijë eurosh, shteti mashtron 44 mijë nxënës

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 703 shikime
 • 703 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kanë kaluar mbi 10 ditë nga afati ligjor, kur Grupi i Operatorëve Ekonomik N.T.P. VLORA ; Ndërmarrja Tregtare Grafike Blendi, është dashur t’i dërgojnë librat në vlerë prej rreth 300 mijë eurosh për nxënësit fitues të Garës së Kreativitetit Kulturor dhe Mendimit Kritik dhe Dituri. Ky tender është dhënë nga Zyra e Kryeministrit të Kosovës dhe është menaxhuar nga zyra e Koordinatorit Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti. Janë plotë 44 mijë nxënës fitues që presin t’i marrin setet me libra të premtuara për ta.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente