Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Studentët përmes protestës kërkojnë depolitizimin e universiteteve publike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Studentët përmes protestës kërkojnë depolitizimin e universiteteve publike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Studentët përmes protestës kërkojnë depolitizimin e universiteteve publike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 324 shikime
 • 324 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Studentët përmes protestës kërkojnë depolitizimin e universiteteve publike

 

Me pankartat “Duam bursa”, “Duam bursa dinjitoze”, “E drejta jonë është detyrim për ju” studentë nga të gjitha universitetet publike kanë protestuar para Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, ku kanë kërkuar depolitizimin e arsimit.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente