Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sylejman Çerkezi: Do të jem i hapur për qytetarët, ndryshimi vjen nga vendimet e individit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sylejman Çerkezi: Do të jem i hapur për qytetarët, ndryshimi vjen nga vendimet e individit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sylejman Çerkezi: Do të jem i hapur për qytetarët, ndryshimi vjen nga vendimet e individit

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 372 shikime
 • 372 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sylejman Çerkezi, ishte deputet në dy mandate nga partia e Drejtësisë. Mirëpo në zgjedhjet e 6 tetorit ai ka vendosur që vetën ta sfidojë si deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje. Ai ka treguar arsyet se çka e shtyri atë që përseri të jetë kandidat për deputet. Çerkezi ka shplasour objektivat e tij që do t'i realizojë gjatë këtij mandatit. Për më shumë detaje ndiqeni intervistën e plotë

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente