Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tërmeti në Shqipëri, gjithë çka ndodhi në Thumanë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tërmeti në Shqipëri, gjithë çka ndodhi në Thumanë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tërmeti në Shqipëri, gjithë çka ndodhi në Thumanë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 1,397 shikime
 • 1,397 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët nga Thumana e Durrësit mes lotëve rrëfejnë momentet e termetit.

Kategoritë


0 komente