Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tifozi i famshëm shqiptar që mori vëmendje për WC-të publike dhe pankartën në stadium
Tifozi i famshëm shqiptar që mori vëmendje për WC-të publike dhe pankartën në stadium

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tifozi i famshëm shqiptar që mori vëmendje për WC-të publike dhe pankartën në stadium

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 7,104 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Reportazh nga Ermir Bujupaj.

Nuk ia kishte marrë mendja që do flitej për të. Nuk besonte që mesazhi i tij do përçohej aq larg. Kristian Gashi nga komuna e Ferizajt i bëri mediet shqiptare e ndërkombëtare të shkruajnë për të.

Ai shpesh mori vëmendje për deklaratat e tij të fuqishme. Nganjëherë edhe qesharake

Kategoritë


0 komente


0/500