Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shafrani, erëza më e shtrenjtë në botë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shafrani, erëza më e shtrenjtë në botë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shafrani, erëza më e shtrenjtë në botë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 218 shikime
 • 218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shafrani, erëza më e shtrenjtë në botë. Tre stigma të kësaj lule që konsideohet si ari i kuq, sjell erzën më të mirë në botë.  Por kjo lule po kultivohet edhe në Kosovë. Një gram i shafranit sillet rreth 7 deri në 12 euro.

Kategoritë


0 komente