Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Intervistë me Uran Ismailin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Intervistë me Uran Ismailin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 41:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Intervistë me Uran Ismailin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Intervistë me Uran Ismailin 

 

◾ Si e vlerëson ministri Ismaili taksën prej 100 për qind të vendosur ndaj produkteve serbe?

◾A mban PDK-ja përgjegjësi direkte për keqmenaxhimin e sektorit të shëndetësisë? 

◾ Çfarë përgjigje ka Ismaili për deputetin e LDK-së, Haxhi Avdylin, i cili e quajti ministrin “njeri të tenderëve”?

◾ Si qëndron puna me tenderët në Ministrinë e Shëndetësisë?

◾ A ndikohet ministri Ismaili nga parapolitika?

◾ A e shfrytëzoi ministri Ismaili Majlinda Kelmendin për promovim të vetvetes?

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga GjirafaVideo ©Për më shumë na ndiqni në:

♦ Facebook ⇒ @GOInsajderi

♦ Facebook ⇒ @InsajderiDoks

♦ Instagram ⇒ @gazetainsajderi

https://insajderi.com/

 

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente