Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Via Ferrata" dhe "Zip Line" - dy atraksionet në Pejë që po sjellin mijëra turistë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Via Ferrata" dhe "Zip Line" - dy atraksionet në Pejë që po sjellin mijëra turistë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Via Ferrata" dhe "Zip Line" - dy atraksionet në Pejë që po sjellin mijëra turistë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 1,281 shikime
 • 1,281 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Turistët dhe adhuruesit e natyrës, sidomos ata që i pëlqejnë bukuritë e Grykës së Rugovës, kanë mundësinë që pamjet e mrekullueshme të kësaj zone t’i shijojnë përmes dy projekteve “Via Ferrata” dhe “Zip Line”.

Kategoritë


0 komente