Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Europa vs Kosova - faji i kujt për mos liberalizim të vizave?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Europa vs Kosova - faji i kujt për mos liberalizim të vizave?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Europa vs Kosova - faji i kujt për mos liberalizim të vizave?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Europa vs Kosova - faji i kujt për mos liberalizim të vizave?

Insajderi.com | Europa vs Kosova - faji i kujt për mos liberalizim të vizave?

Ndër vite kosovarët janë duke pritur me pa durim lajmin për liberalizimin e vizave...

Subjektet politike janë bërë pikë e pesë duke e fajësuar njëra- tjetrën, për dështimin e liberalizimit. 

Por, kush e ka fajin realisht për këtë dështim të Kosovës. 

Europa apo Kosova, te shohim çka na thonë qytetarët?

Intervistuar nga: Donjeta Islami

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente