Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InSporti | Sami Lushtaku ndez puron në stadium (Kosova - Ishujt Faroe)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InSporti | Sami Lushtaku ndez puron në stadium (Kosova - Ishujt Faroe)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InSporti | Sami Lushtaku ndez puron në stadium (Kosova - Ishujt Faroe)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,158 shikime
 • 5,158 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish kryetari i komunes se Skenderajt eshte pare duke e ndezur puro ne stadiumin 'Fadil Vokrri' gjate lojes Kosova - Ishujt Faroe. ---- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065Instagram - Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


0 komente