Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dhuna në stadiumet shqiptare, lojtarët goditen në sy të zyrtarëve të FSHF-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dhuna në stadiumet shqiptare, lojtarët goditen në sy të zyrtarëve të FSHF-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dhuna në stadiumet shqiptare, lojtarët goditen në sy të zyrtarëve të FSHF-së

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 434 shikime
 • 434 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Korabi fitoi me rezultatin 2-1 në transfertë ndaj Erzenit në sfidën e vlefshme për javën e 7-të në Kategorinë e Parë.

Por takimi nuk kaloi pa incidente, pasi klubi dibran publikoi në “Facebook” një moment tensioni ku lojtarët e stolit të Erzenit u futën në fushë dhe godasin lojtarët e Korabit.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente