Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Edi Rama realizon ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i takon me Ronaldon e Buffonin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edi Rama realizon ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i takon me Ronaldon e Buffonin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edi Rama realizon ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i takon me Ronaldon e Buffonin

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 310 shikime
 • 310 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edi Rama realizon ëndrrën e dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti, i takon me Ronaldon e Buffonin

Kategoritë


0 komente