Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozëve të Partizanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozëve të Partizanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ekzekutohet me 6 plumba kreu i tifozëve të Partizanit

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 846 shikime
 • 846 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prej drejtuesve më famëkeq të tifozëve të Partizanit të Beogradit "Alcatraz", Ljubomir Kica Markovic është ekzekutuar me gjashtë plumba, çka i kanë sjellë vdekjen e menjëhershme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në rrugën "Milenka Grcic" në Beograd.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente