Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InSporti | Bashkëshortja e kryeministrit realizon vallëzimin “Fortnite Dance Challenge”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InSporti | Bashkëshortja e kryeministrit realizon vallëzimin “Fortnite Dance Challenge”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InSporti | Bashkëshortja e kryeministrit realizon vallëzimin “Fortnite Dance Challenge”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,712 shikime
 • 3,712 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anita Haradinaj - Bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj realizon vallëzimin "Fortnite Dance Challenge". --- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065Instagram Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë


1 koment