Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InSporti | Lulzon tregu i zi i biletave per lojen Kosove - Ishujt Faroe.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InSporti | Lulzon tregu i zi i biletave per lojen Kosove - Ishujt Faroe.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InSporti | Lulzon tregu i zi i biletave per lojen Kosove - Ishujt Faroe.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 367 shikime
 • 367 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biletat e 3, 5 dhe 10 €, shiten 15, 25 dhe 50 euro. Madje ne treg te zi ka edhe bileta VIP.

Kategoritë


0 komente