Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Portieri brazilian befasoi të gjithë me reagimin e tij, edhe pse u ndëshkua me karton të kuq
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Portieri brazilian befasoi të gjithë me reagimin e tij, edhe pse u ndëshkua me karton të kuq

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Portieri brazilian befasoi të gjithë me reagimin e tij, edhe pse u ndëshkua me karton të kuq

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 882 shikime
 • 882 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kampionatin brazilian në ndeshjen Gremio - Internacional, të cilën e fitoi skuadra vendëse me rezultat 2:0, është bërë një ndërhyrje e ashpër.

Portieri i Internacional, Lomba kishte lëshuar portën e tij dhe gjatë tentimit për ta evituar rrezikun, për një ndërhyjre të ashpër ndaj njërit prej futbollistëve të Gremios.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente