Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ajo që nuk u pa te goli i Shaqirit - 4 lojtarë, 4 prekje, 10 sekonda dhe gol
Ajo që nuk u pa te goli i Shaqirit - 4 lojtarë, 4 prekje, 10 sekonda dhe gol

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë