Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Instalimi i Microsoft Office 2013
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Instalimi i Microsoft Office 2013

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Instalimi i Microsoft Office 2013

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 119 shikime
 • 119 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur mënyrën e instalimit të Office 2013 nga kompania Microsoft. Mënyra e instalimi është e njëjtë edhe për versionet e tjera si 2007, 2010 ose 2016.

Ne ju falënderojmë që e vizituat kanalin tonë dhe mos harroni të regjistroheni duke klikuar mbi butonin “Ndjeke” dhe pëlqejeni faqen tonë në facebook:
https://www.facebook.com/milingona.al

Po ashtu, për çfarëdo vërejtje apo sugjerimi apo diçka tjetër, ju mund të leni ndonjë koment në kanalet tona:
https://video.gjirafa.com/milingona, ose
https://youtube.com/milingona apo në
https://fb.com/milingona.al

Mund edhe të na shkruani direkt në: [email protected] apo [email protected]

Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente