Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Instaloni driver-at me Driver Booster në Windows
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Instaloni driver-at me Driver Booster në Windows

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Instaloni driver-at me Driver Booster në Windows

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video ju tregoj se si të instaloni dhe përditësoni driver-at e kompjuterit tuaj Windows me Driver Booster. Shkarko Driver Booster: https://www.youtube.com/redirect?redir_token=ZDW68YJ6R-J7wDrs9Qg_-_q50gF8MTUzMjg3MTk0MkAxNTMyNzg1NTQy&q=https%3A%2F%2Fwww.iobit.com%2Fen%2Fdriver-booster.php&event=video_description&v=fQk_tdVY74s Lini komentet tuaja më poshtë dhe më ndiqni për më shumë.

Kategoritë


0 komente