Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Institucioni kryesor parashkollor në Pejë, jashtë funksionit deri më 1 tetor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Institucioni kryesor parashkollor në Pejë, jashtë funksionit deri më 1 tetor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Institucioni kryesor parashkollor në Pejë, jashtë funksionit deri më 1 tetor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Institucioni kryesor parashkollor në Pejë nuk është në funksion këtë muaj. Prindërit po kanë vështirësi ku t’i lënë fëmijët e tyre këtë muaj, ndërsa premtohet se punimet do përfundojnë më 1 tetor. Drejtoresha e institucionit e edhe kryetari i Pejës premtojnë se pas kësaj date nuk do të ketë punime dhe arsyetojnë vonesën e hapjes së tij. Institucion ky i mbyllur kohë më parë nga Agjencia e Ushqimit për shkak të kushteve jo të mira higjienike.

Kategoritë


0 komente