Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Instituti GAP

4 video | 1,150 shikime

Kanali zyrtar i Institutit GAP në Gjirafa.com. Instituti GAP është think-tank kosovar, i themeluar në 2007.
Për më shumë informata vizito faqen zyrtare të GAP në internet www.institutigap.org

Alternate Text