Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Interpelancat që presin me muaj kryeministrin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Interpelancat që presin me muaj kryeministrin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Interpelancat që presin me muaj kryeministrin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës vazhdon të mos përgjigjet në interpelancat të cilat po thirren nga opozita. Disa prej interpelancave tanimë kanë kaluar një muaji që kur janë thirrur por kreu i ekzekutivit ende nuk ka shkuar në seancë për t’u përballë me deputetët e Kuvendit.

Kategoritë


0 komente