Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervistë: Besnik Bislimi flet për prioritetet e qeverisë Kurti dhe koalicionin me LDK-në

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 2,250 shikime
 • 2,250 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente