Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ish-drejtoresha e një shkolle në Suharekë ankohet se u largua për motive politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ish-drejtoresha e një shkolle në Suharekë ankohet se u largua për motive politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ish-drejtoresha e një shkolle në Suharekë ankohet se u largua për motive politike

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,584 shikime
 • 2,584 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente