Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ishin LIVE, ja si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit në Tiranë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ishin LIVE, ja si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit në Tiranë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ishin LIVE, ja si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit në Tiranë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 692 shikime
 • 692 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reagimi i papritur i moderatorit dhe të ftuares kur tërmeti dridhë Tiranën

Kategoritë


0 komente