Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ish-komandanti i UÇK-së: Dëshmorët nuk duhet të përkujtohen vetëm për fushatë elektorale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ish-komandanti i UÇK-së: Dëshmorët nuk duhet të përkujtohen vetëm për fushatë elektorale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ish-komandanti i UÇK-së: Dëshmorët nuk duhet të përkujtohen vetëm për fushatë elektorale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përkujtimi i dëshmorëve nga politikanët vetëm për interes elektoral, për ish komandantin e UÇK-së Fatmir Humolli, është i papranueshëm. Kjo për faktin, se sipas tij, dëshmorët duhet nderuar dhe kujtuar çdo ditë.

Kategoritë


0 komente