Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ish-trajneri serb i Prishtinës në analizën e tij, ofendon rëndë shqiptarët e Zvicrës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ish-trajneri serb i Prishtinës në analizën e tij, ofendon rëndë shqiptarët e Zvicrës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ish-trajneri serb i Prishtinës në analizën e tij, ofendon rëndë shqiptarët e Zvicrës

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 1,054 shikime
 • 1,054 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente