Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Ismaili: Mjekët të gjejnë vende pune nëpër spitalet tona
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Ismaili: Mjekët të gjejnë vende pune nëpër spitalet tona

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Ismaili: Mjekët të gjejnë vende pune nëpër spitalet tona

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka vizituar sot spitalin “Dr. Sami Haxhibeqiri” në Mitrovicë, për t’u njohur nga afër me punën, problemet dhe nevojat me të cilat ballafaqohet ky spital.

Kategoritë


0 komente