Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ismajli: Fatmir Rashit po ndjek strategjinë e një kundër kandidati që nuk është më në garë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ismajli: Fatmir Rashit po ndjek strategjinë e një kundër kandidati që nuk është më në garë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ismajli: Fatmir Rashit po ndjek strategjinë e një kundër kandidati që nuk është më në garë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ismajli: Fatmir Rashit po ndjek strategjinë e një kundër kandidati që nuk është më në garë

Kategoritë


0 komente