Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Isufi: Haradinaj i ka siguruar numrat për formimin e Qeverisë, jemi të hapur për çdo parti politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Isufi: Haradinaj i ka siguruar numrat për formimin e Qeverisë, jemi të hapur për çdo parti politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 20:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Isufi: Haradinaj i ka siguruar numrat për formimin e Qeverisë, jemi të hapur për çdo parti politike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i AAK-së – njëherësh deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës – Ahmet Isufi, në një intervistë dhënë për Telegrafin me gazetarin Muhamet Hajrullahun, ka thënë se janë të hapur për koalicione me partitë tjera jashtë koalicionit PDK-AAK-NISMA (PAN), për formimin e një qeverie kredibile. Për më shumë: http://telegra.fi/c24dHi

Kategoritë


0 komente