Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ja çka bëri Era Istrefi pas performances në finalën e Botërorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja çka bëri Era Istrefi pas performances në finalën e Botërorit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çka bëri Era Istrefi pas performances në finalën e Botërorit

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 2,993 shikime
 • 2,993 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas performancës së Botërorit, ja çka bëri Era Istrefi

Kategoritë0 komente