Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 71 shikime
 • 71 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skena e njëjtë, por me aktor të ndryshëm. Sikurse më 16 maj edhe mbrëmë rezidenca luksoze e Behgjet Pacollit u bë nikoqire e njerëzve të njohur të Kosovës.

Kategoritë


0 komente