Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja pse nuk e kanë njohur Policia ministrin e Bujqësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja pse nuk e kanë njohur Policia ministrin e Bujqësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja pse nuk e kanë njohur Policia ministrin e Bujqësisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Bujqësisë Nenad Rikallo ka qenë prezent të hënën kur njësia speciale ka intervenuar në “Pallatin e Mitrovicës” për ta arrestuar shefin e zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë.

Kategoritë


0 komente