Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ja si e imiton djali Sinan Hoxhën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si e imiton djali Sinan Hoxhën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si e imiton djali Sinan Hoxhën

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,523 shikime
 • 1,523 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sinan Hoxhën kështu e imiton djali i tij

Kategoritë0 komente