Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ja si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Komoran
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Komoran

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Komoran

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 951 shikime
 • 951 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente