Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ja si ka ndodhur vjedhja te “Pastrimi”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si ka ndodhur vjedhja te “Pastrimi”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si ka ndodhur vjedhja te “Pastrimi”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hajnat nuk kanë kursyer as kompaninë “Pastrimi” në Prishtinë, të cilët kanë thyer një mur të ndërtesës të kësaj kompanie, ku kanë vjedhur dy arka. Në njërën kishte para ndërsa në tjetrën kishte disa dokumente.

Kategoritë


0 komente