Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja si mashtrohet Haki Rugova teksa po numëroheshin votat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si mashtrohet Haki Rugova teksa po numëroheshin votat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si mashtrohet Haki Rugova teksa po numëroheshin votat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 102 shikime
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i LDK-së ishte i bindur për fitore sot gjatë rivotimit për kryetar të IstogutNë selinë e LDK-së qysh herët kishte filluar festa madje duke ia uruar Rugovës qysh në fillim.

Kategoritë


0 komente