Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Engel i dhuroi flamurin amerikan!!!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Engel i dhuroi flamurin amerikan!!!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Engel i dhuroi flamurin amerikan!!!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,030 shikime
 • 2,030 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Eliot i dhuroi flamurin amerikan!!!

Kategoritë


0 komente