Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Janova: Qeveria Haradinaj për 100 ditë nuk e bëri demarkacionin dhe liberalizmin e vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Janova: Qeveria Haradinaj për 100 ditë nuk e bëri demarkacionin dhe liberalizmin e vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Janova: Qeveria Haradinaj për 100 ditë nuk e bëri demarkacionin dhe liberalizmin e vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Instituti për Hulumtime dhe Analiza, përmes një pyetësori me shtatë qendrat kryesore me qytetarë, ka hulumtuar punën 100 ditëshe të Qeverisë së Kosovës.

Kategoritë


0 komente