Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I biri i komandantit Hamëz Jashari, Bekim Jashari, kishte zgjedhur oborrin e shtëpisë së tij në Prekaz, vendin ku 19 vjet më parë 56 anëtarë të familjes së ngushtë dhe të gjerë u masakruan, të jap mesazhin e fundit pas një muaji fushatë

Kategoritë


0 komente