Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Jashari: Personat me aftësi të kufizuara të ndihen të barabartë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jashari: Personat me aftësi të kufizuara të ndihen të barabartë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jashari: Personat me aftësi të kufizuara të ndihen të barabartë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të shënimit të Ditës Botërore të Sindromës Down nën moton “Kosovë më mbështet, fuqizo të drejtën time”, Shoqata Down Syndrome Kosova, e mbështetur nga Forumi Kosovar i Aftësisë së Kufizuar organizoi sot marsh protestues me ç’rast u adresuan kërkesat për realizimin e të drejtave të personave me aftësi të kufizuara.

Kategoritë


0 komente